';

Лікування кореневих каналів в Сумській області

Лікування кореневих каналів в Сумській області

Ендодонтія (Лікування каналів зуба) | Медицинский центр ЛИРА

Ендодонтія — це галузь стоматології, яка займається лікуванням кореневих каналів і подібними методами, спрямованими на збереження інфікованого зуба. Маючи досвід у сфері ротаційної ендодонтії, стоматологічна клініка «Brilliant Smile» пропонує лікування кореневих каналів за допомогою найсучасніших електричних стоматологічних пристроїв, які є тихішими та ефективнішими, ніж традиційні інструменти для лікування кореневих каналів.

Додаткові переваги ротаційної ендодонтії включають необхідність використання меншої кількості файлів під час обробки кореневого каналу та покращену гнучкість, яку забезпечують нікель-титанові файли, що дозволяє лікувати викривлені або проблемні корені під час лікування кореневих каналів.

 

Чому вам може знадобитися відвідати стоматолога, який спеціалізується на знеболюванні?

Кореневі канали іноді необхідні, щоб врятувати сильно інфікований зуб від видалення. Хоча зовнішня сторона ваших зубів складається з надзвичайно твердого дентину та емалі, внутрішня частина м’яка, м’яка і наповнена чутливими нервами. Пульпа зуба вразлива до інфікування ротовими бактеріями, які живляться білками пульпи.

Якщо бактерії потрапляють на пульпу, може виникнути інфекція, яка призведе до запалення, болю та, зрештою, руйнування зуба. Фахівці-ендодонти клініки «Brilliant Smile» очищають кореневі канали зубів шляхом видалення інфікованої пульпи, очищення порожнини та заміни пульпи зубною смолою, яка нагадує пульпу зуба.

Інфекції пульпи виникають, коли зуби мають тріщини та розломи емалі, достатні для того, щоб бактерії порожнини рота могли проникнути в пульпу.

Ознаки того, що ваш зуб може бути інфікований:

  • почервоніння та припухлість навколо зуба;
  • біль, що посилюється, коли накусити зуб;
  • абсцес ясен, із якого просочується гній.

Якщо ви не проходите лікування кореневого каналу, зуб може швидко зруйнуватися, розхитуватися і з часом випасти.

 

Запишіться на прийом до експертів на лікування кореневих каналів

Лікарі-стоматологи клініки «Brilliant Smile» обережно та швидко очистять інфіковану пульпу зуба, не порушуючи цілісність решти зуба. Процедура, яка називається коронковим розпилюванням, підтримується використанням ротаційних ендодонтичних інструментів і дозволяє стоматологам ретельно видалити інфіковану пульпу та продезінфікувати внутрішню частину зуба. Ротаційна ендодонтія скорочує час, необхідний для завершення обробки кореневого каналу, одночасно підвищуючи здатність вашого фахівця з кореневих каналів очистити всі бактерії всередині зуба.

Після завершення обробки кореневого каналу на зуб накладається зубна коронка, щоб захистити його від подальшого пошкодження. Зуби, які зазнали пошкодження кореневого каналу, є крихкими і потребують стабільності, яку забезпечує зубна коронка.

Лікарі-стоматологи клініки «Brilliant Smile» запевняють всіх своїх пацієнтів, що ротаційним ендодонтичним процедурам передує введення сильних анестетиків для повного знеболювання ділянки, який лікується. Володіючи великими знаннями щодо використання ендодонтичних інструментів, наші спеціалісти пропонують більш комфортний, майже безболісний досвід для пацієнтів, які потребують лікування кореневих каналів.

Зателефонуйте нам сьогодні за номером +380661968793, щоб записатися на прийом.

 

stomatolog

Стоматология Сумы © 2024 Website Design