';

Бамбукова зубна щітка: примха чи ні?

Бамбукова зубна щітка: примха чи ні?

Бамбукова зубна щітка м'яка - Гола Гречка

Зубні щітки є найпоширенішим інструментом, який використовується для підтримки гігієни порожнини рота в усьому світі. Отже, пластикові зубні щітки значно вплинули на забруднення пластиком.

Звичайна людина повинна міняти зубну щітку раз на три місяці. Отже, розробка стійкої альтернативи, яка не матиме наслідків для навколишнього середовища, була лише довільною.

Таким чином, дерев’яні або бамбукові зубні щітки стали новим ІТ-інструментом. Повідомлялося, що в 2019 році промисловість екологічно чистих зубних щіток коштувала 23,5 мільйона доларів. Тим часом повідомляється, що галузь продовжуватиме зростати на 9,5% щорічно з 2020 по 2027 рік.

Однак питання в тому, чи варті бамбукові зубні щітки ажіотажу? І чи справді вони є стійкими та екологічно свідомими, як їх вважають? Давайте глибше зануримося в науку про бамбукові зубні щітки.

Що таке бамбукова зубна щітка?

Бамбукові зубні щітки – це ручні щітки, схожі за конструкцією на пластикові зубні щітки. Бамбукова щітка складається з довгої дерев’яної ручки замість пластикової – це критична відмінність між ними. Тим часом щетина бамбукової щітки зроблена з нейлону, щоб видалити наліт і залишки їжі.

Наскільки ефективна бамбукова щітка?

Бамбукові зубні щітки мають антибактеріальну дію, що робить їх ефективними для чищення порожнини рота. Іноді в ці щітки також додають активоване вугілля, яке, як відомо, має відбілюючий ефект на зуби. Ефективність бамбукової зубної щітки подібна до пластикової зубної щітки , як стверджують роздрібні продавці та професіонали. Проте знайти правильний розмір, який підходить для рота, було проблемою для людей у ​​всьому світі.

Екологічний слід бамбукової зубної щітки 

Бамбукові щітки в основному відомі тим, що вони екологічно чисті та біологічно розкладаються. Також відомо, що вони мають менший екологічний слід, ніж пластикові зубні щітки. При використанні в сирому вигляді бамбук біологічно розкладається. Швидке зростання бамбукових дерев є ще однією причиною, чому вони вважаються стійким варіантом. Швидко зростаючий корінь має неглибокий ризик вирубки лісу. Хоча бамбук також виробляє CO2, загальна кількість набагато нижча порівняно з виробництвом пластикових зубних щіток.

Хоча повністю біорозкладані бамбукові щітки існують, ринок для них все ще потребує значної роботи. Тим часом бамбукові щітки , які не розкладаються , продовжуватимуть займати місце на звалищі, якщо їх просто викинути.

Бамбукові щітки – це правильний вибір?

Бамбукова щітка – не єдине рішення проблеми пластику. Однак це великий крок у правильному напрямку та кращий вибір, ніж пластикова зубна щітка. Хоча з точки зору ціни вони крутіші і вимагають заміни так само часто, як і пластикова зубна щітка. Вони, безумовно, є розумним рішенням для сталого способу життя.

Вибір правильної марки може мати величезний вплив на вуглецевий слід, оскільки ці щітки можна легко переробити та створити. Якщо ви нарешті вирішили зважитися, проконсультуйтеся зі своїм стоматологом і медичним працівником, щоб дати рекомендації відповідно до ваших потреб.

stomatolog

Стоматология Сумы © 2024 Website Design