';

Зубні та часткові протези

Зубні та часткові протези

Знімні зубні протези у Вінниці за доступною ціною

Зубні протези – це знімні, природно виглядаючі замінники зубів, які можуть бути виготовлені як частковими, так і повними комплектами.

Повні протези

Повні зубні протези встановлюються пацієнтам після видалення всіх природних зубів. Це може бути тривалий процес, який може тривати до 12 тижнів, особливо якщо яснам потрібен достатній час для загоєння після видалення. Деяким пацієнтам протягом цього часу можуть поставити тимчасові зубні протези, але вони, ймовірно, ослабнуть через зміщення ясен і щелепної кістки, які виникають із втратою зубів. Коли постійні зубні протези будуть готові, їх, можливо, доведеться відрегулювати кілька разів, щоб знайти правильну посадку.

Особливо з повним комплектом зубних протезів може знадобитися трохи практики, щоб повернутися до нормального жування або розмови. Вони також потребують належного догляду за ротовою порожниною, як і природні зуби. Обов’язково користуйтеся м’яким миючим засобом для чищення зубних протезів, завжди тримайте їх вологими, коли ви ними не користуєтеся, а також стежте за чистотою язика та ясен.

Негайні протези з видаленням

Негайні протези можна помістити в ротову порожнину відразу після видалення будь-яких природних зубів, що залишилися, і під час виготовлення повних постійних протезів. Зазвичай це не вважається постійним рішенням, але його можна використовувати, коли пацієнт не хоче тижнями чи місяцями обходитися без зубів. Невідкладні зубні протези також можуть виступати в якості типу пов’язки, поки зубні лунки загоюються після видалення.

Проте в ідеалі невідкладні зубні протези є першим кроком у двоетапній процедурі, і їх слід вважати тимчасовими, доки не буде виготовлено другий, постійний і покращений комплект протезів.

Часткові протези

Частковий протез, який також іноді називають знімним мостом, кріпиться до природних зубів за допомогою металевого каркаса та використовується для заповнення проміжків, утворених відсутніми постійними зубами. Часткові протези можуть включати змінні вставні зуби, які прикріплюються до основи кольору ясен і використовуються, коли залишається достатньо природних зубів, щоб утримувати його на місці. Їх переваги включають не тільки косметичні виправлення відсутніх зубів, але й запобігання заносу оточуючих зубів у проміжки.

Щоб створити частковий протез, ваш стоматолог проведе ретельний огляд, зробить рентгенівські знімки ваших зубів, а потім зробить ряд вимірювань і відбитків, щоб вивчити не тільки відсутні ділянки, але й взаємодію між кістками щелепи. Потім лабораторія створить воскові або пластикові форми точної форми, необхідної для протеза.

Після того як ви виберете правильну форму для свого рота, вона буде створена відповідно до форми, розміру та кольору ваших природних зубів. Коли він буде готовий, ви повернетеся для розміщення та точного налаштування, якщо це необхідно.

Часткові акрилові протези

Акрилові часткові протези є доступним варіантом для деяких пацієнтів, які часто доступні в той же день. У цьому типі часткового протеза змінні зуби встановлюються в акрилову основу та кріпляться до навколишніх природних зубів за допомогою невеликих кламмерів. Частковий акриловий протез може бути ідеальним для пацієнта, у якого залишилося лише кілька природних зубів, але він також може здатися більш громіздким у роті.

Наш стоматолог допоможе вам визначити, який тип протезів вам підходить.

У нашій клініці «Brilliant Smile» ми хочемо, щоб кожен насолоджувався перевагами повного комплекту привабливих здорових зубів. Якщо ви хочете дізнатися більше про встановлення зубних протезів, зателефонуйте нам сьогодні за номером +380661968793.

stomatolog

Стоматология Сумы © 2024 Website Design