';

Профілактика карієсу. Послуги стоматології в м.Суми

Профілактика карієсу. Послуги стоматології в м.Суми

Профілактика карієсу і гігієна - Денталюкс

Занадто багато українців відкладають лікування зубів. Фактично, майже половина населення України пропускає регулярні огляди у стоматолога.

Регулярні візити до стоматолога мають вирішальне значення для виявлення вразливостей, перш ніж вони переростуть у щось більш серйозне. Профілактичний догляд – найкращий інструмент стоматолога для усунення карієсу.

Читайте далі, щоб дізнатися, як зупинити ріст карієсу. Досліджуйте такі теми, як важливість хорошої гігієни порожнини рота та ознаки карієсу.

 

Наскільки важлива гігієна порожнини рота?

Зубний наліт становить значний ризик для загального здоров’я. З часом накопичується наліт.

Він липкий і безбарвний, але завдає значної шкоди, якщо його не контролювати. З часом наліт роз’їдає ваші зуби, викликаючи карієс і захворювання ясен.

Чищення зубів щіткою та ниткою є найкращим захистом від нальоту. Важливо дотримуватися найкращих практик чищення зубів.

Наприклад, варто використовувати зубну пасту з фтором. Також переконайтеся, що зубна щітка нахилена до лінії ясен. Завдяки цій техніці між зубами та яснами утворюється наліт, до якого нитка не дістає.

Ви також повинні зробити невеликі круглі візерунки за допомогою зубної щітки. Нарешті, почистіть свій язик скребком/засобом для чищення язика, щоб видалити бактерії, які там накопичуються. Це набагато ефективніше, ніж зубна щітка, для видалення нальоту з поверхні язика.

Зубна нитка створює наліт у місцях, до яких зубна щітка не може дістатися. Зубний наліт накопичується між зубами, і нитка є найпрактичнішим засобом для його видалення.

Стоматологи рекомендують проходити огляд двічі на рік. Релігійне чищення щіткою та зубною ниткою – найкращий спосіб переконатися, що ці візити пройдуть гладко.

 

Які ознаки карієсу?

Стоматологи – це кваліфіковані професіонали , які часто можуть помітити ознаки різних звичок і станів, досліджуючи здоров’я вашої ротової порожнини.

Коли справа доходить до вейпінгу, стоматологи можуть звернути увагу на кілька показників.

Карієс – це маленький отвір у вашому зубі. У деяких випадках карієс важко виявити без навченого ока стоматолога. Ваш стоматолог може помітити карієс на рентгенівських знімках, зроблених під час регулярного огляду.

Деякі порожнини мають зовнішні та явні симптоми. Наприклад, карієс може бути настільки значним, що зуб відколюється під час їжі. Інші пацієнти повідомили про сильний зубний біль.

Чутливість – ще одна ознака. У вас болять зуби, коли ви їсте холодне або гаряче?

Також є деякі візуальні ознаки. Ясна набряклі та червоні навколо певного зуба? Ви бачите коричневі, чорні або інші кольорові плями?

Що мені робити, якщо я підозрюю карієс?

Якщо ви відчуваєте будь-який з цих симптомів, вам слід негайно записатися на прийом до стоматолога. Карієс – це не те, що можна відкласти.

 

Відсутність лікування карієсу може призвести до більш серйозних захворювань. Вам може знадобитися кореневий канал, коронка або взагалі втратити зуб.

 

Як зупинити карієс

Тепер ви готові зосередитися на гігієні ротової порожнини та зупинити утворення карієсу. Регулярне чищення зубів і використання зубної нитки є ключовими, і ви можете контролювати їх. Наступним кроком є ​​запис на огляд у стоматолога, щоб отримати допомогу професіонала.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як зупинити карієс, зв’яжіться з нами вже сьогодні, щоб записатися на прийом.

Запис на консультацію за номером: +380661968793.

stomatolog

Стоматология Сумы © 2024 Website Design