';

Чи шкодить лікування кореневих каналів? Стоматологія в м.Суми

Чи шкодить лікування кореневих каналів? Стоматологія в м.Суми

Здебільшого ми боїмося того, чого не знаємо. Якщо ваш стоматолог порадив вам пройти терапію кореневих каналів, можливо, ви задумалися про рівень болю, який вам доведеться терпіти. Щоб полегшити зубні занепокоєння та вгамувати цікавість, дізнайтеся, чи болить це, і дізнайтеся, як працює кореневий канал.

Чи боляче мати кореневий канал?
Завдяки сучасним технологіям терапія кореневих каналів супроводжується місцевим анестетиком для полегшення болю під час процедури. Досвід і рівень болю дуже схожі на процедуру пломбування зубів. Однак терапія кореневих каналів зазвичай займає більше часу, ніж інші стоматологічні процедури, оскільки включає очищення пульпи та відновлення структури зуба.
Як працює кореневий канал?
Терапія кореневих каналів – це лікування серйозного карієсу, коли пульпа зуба вже інфікована. Це допомагає запобігти поширенню інфекції та абсцесу зуба, наповненому гноєм яснам. Ось як працює кореневий канал :
Під час процедури обробки кореневого каналу ваш стоматолог або ендодонт спочатку нанесе знеболюючий крем і використає місцеву анестезію на ясна навколо зуба.
Після того, як анестезія почне діяти, вам на рот накладуть зубну перегородку , щоб ізолювати уражений зуб.
Ваш стоматолог отримає доступ до пульпи зуба, просвердливши зуб. Для передніх зубів отвір свердлять із задньої частини зуба. Корінні зуби просвердлюються через жувальну поверхню.
Пульпа видаляється разом з інфікованою тканиною за допомогою спеціально розроблених стоматологічних інструментів. З цього моменту ваш зуб більше не відчуватиме болю.
Антисептичні та антибактеріальні розчини будуть промиті в область, щоб продезінфікувати зуб і підготувати його до пломбування кореневого каналу.
Ваш стоматолог виміряє глибину кореня зуба, щоб переконатися, що пломби досягають верхівки кореня.
Стерильна пломба кореневого каналу буде розміщена на зубі та запечатана нагрітим термопластичним матеріалом у цій області, щоб запобігти повторному зараженню.
Тимчасова пломба буде використана для постійного запечатування зуба. Ваш стоматолог може порекомендувати ваш зуб для лікування коронкою, щоб захистити його від подальшого пошкодження.
Чого очікувати після лікування кореневого каналу
Після лікування кореневого каналу ваш стоматолог призначить антибіотик, щоб запобігти будь-якій інфекції в обробленій ділянці. Ви також відчуєте невеликий дискомфорт, але він зникне, як тільки ваші ясна та уражений зуб відновляться.
Однак ваш щойно відновлений зуб не буде таким міцним, як раніше, і його необхідно повністю відновити за допомогою зубної коронки. Тому, рухаючись вперед, ви повинні ставитися до нього особливо обережно.
Догляд за кореневими каналами: що можна і чого не робити
Метою кореневого каналу є збереження вашого природного зуба та запобігання поширенню інфекції . Після лікування ви повинні обробити щойно відновлений зуб, дотримуючись наступних порад щодо догляду:
Після лікування не їжте нічого, що вимагатиме використання пролікованого зуба.
Зачекайте, поки оніміння пройде, перш ніж їсти, щоб не завдати собі шкоди.
Не кусайте і не жуйте оброблений зуб, поки він не буде покритий коронкою, щоб запобігти подальшому пошкодженню.
Щодня чистіть зуби щіткою та зубною ниткою, щоб підтримувати здоров’я порожнини рота та запобігати запаленню чи інфекції на обробленій ділянці.
Проконсультуйтеся зі своїм стоматологом щодо будь-яких випадків пульсуючого болю чи набряку .
Терапія кореневих каналів у м.Суми
Терапія кореневих каналів є підходящим рішенням, якщо ви хочете зберегти свій природний зуб. Це альтернатива видаленню зуба, якщо ваш зуб все ще життєздатний для процедури.
Дозвольте нашій стоматологічній команді допомогти вам врятувати ваш зуб, записавшись на прийом зараз за телефоном: +380661968793.

Comments
Share
stomatolog

Стоматология Сумы © 2024 Website Design