';

Чи небезпечне рентгенівське випромінювання зубів?

Чи небезпечне рентгенівське випромінювання зубів?

Рентген зубів - зробити знімок зуба у Дніпрі | клініка ДантистЪ

Рентгенівські знімки під час огляду зубів мають вирішальне значення для підтримки здоров’я порожнини рота.

Стоматологічні рентгенівські знімки фіксують зображення зубів і ясен пацієнта, допомагаючи стоматологу виявити такі проблеми, як карієс, втрата кісткової тканини та зрощення зубів. Таким чином, стоматолог може поставити точний діагноз і визначити найкращий курс дій при лікуванні проблем порожнини рота.

Основне занепокоєння для багатьох пацієнтів полягає в тому, чи справді рентгенівські знімки зубів безпечні. Багато хто хвилюється, що рентгенівське обладнання випромінює шкідливе випромінювання, яке може завдати шкоди їхньому здоров’ю.

Щоб дізнатися більше про це, давайте заглибимося в тему та допоможемо вам прийняти кращі рішення щодо лікування.

Наскільки безпечні рентгенівські знімки зубів?

Рентген зубів вважається надзвичайно безпечним. Навіть ADA (Американська стоматологічна асоціація) погоджується з тим, що, хоча рентгенівське випромінювання дійсно включає випромінювання, його рівні дуже низькі в порівнянні як з штучними, так і з природними джерелами випромінювання.

Радіація, що передається під час стоматологічного радіологічного процесу, вважається нічим не відрізняється від радіації, якій ми піддаємося в повсякденному житті, наприклад, під час посадки в літак або поблизу телевізорів і детекторів диму.

Зрештою, користь від рентгенівського знімка зубів переважує ризики.

Однак важливо, щоб рентгенівські процедури проводилися з дотриманням відповідних заходів безпеки, особливо для вагітних жінок і дітей. Наприклад, під час сеансу можна надати свинцевий фартух, щоб захистити тіло від більшої частини випромінювання.

 

Чим корисний рентген зубів?

Рентгенівські знімки зубів необхідні для виявлення різних проблем із зубами, яснами, кістками та коренями зубів. Без нього багато проблем, як-от карієс між зубами, втрата кісткової тканини, спричинена захворюваннями ясен, пухлинами або новоутвореннями, а також інфекції зубів і ясен, можуть залишитися непоміченими, що призведе до погіршення проблем у майбутньому.

Як правило, це ефективний спосіб висвітлити проблему, яку неможливо помітити під час усного обстеження, щоб можна було застосувати відповідні дії та лікування. Ці зображення необхідні для стоматологічних процедур, таких як встановлення зубних імплантатів або порцелянових вінірів .

У дітей рентген допомагає виявити проблеми з відстанню між зубами, побачити проблеми з кореневими або кістковими зубами, а також служити картою, якщо дитині потрібно видалення зуба чи будь-яка інша складна процедура.

Суть полягає в тому, що процедура рентгенографії зубів надасть багато суттєвої інформації, яка призведе до довгострокових переваг для здоров’я, які значно переважають ризики процедури.

 

Хочете дізнатися більше?

Ваше здоров’я та безпека є для нас найбільшою турботою. Ми забезпечуємо чудовий догляд за ротовою порожниною для наших пацієнтів і завжди готові надати вам всю необхідну інформацію для прийняття обґрунтованого рішення щодо здоров’я ваших зубів.

Зв’яжіться з нами сьогодні за номером+380661968793 (клініка «Brilliant Smile»). Ми будемо раді допомогти вам.

stomatolog

Стоматология Сумы © 2024 Website Design