';

Пломбування зубів в м.Суми

Пломбування зубів в м.Суми

Процес пломбування зубів | Лікування та професійний догляд - блог  стоматологічної клініки Complex Dent у Києві

Лікарі-стоматологи клініку «Brilliant Smile» пропонують пломбування та реставрацію зубів, які мають невеликі каріозні порожнини та можуть бути видалені перед будь-якими серйозними процедурами.

Що таке зубні пломби?

Пломби – це метод, який стоматологи використовують для боротьби з карієсом і карієсом. Видаляючи хвору частину зуба, дитячий стоматолог може відновити первинну форму та функцію зуба шляхом «запломбування» зуба.

Зубна пломба також допомагає зубу боротися з майбутніми спробами бактерій створити карієс. Заповнивши прогалини, бактерії не зможуть повернутися до нещодавно загнилих ділянок і не будуть сприйнятливі до подальшого впливу порожнин.

Білі пломби або композитні смоли

Ми використовуємо білі пломби, які ще називають композитними смолами. Перевагою цього виду пломб є естетичність пломб. Замість золотих чи срібних пломб, білі пломби – це саме те, що вони звучать, вони відповідають кольору вашого зуба. Це робить пломбу непомітною та забезпечує чистіший вигляд зубів.

Ці композитні смоли виготовляються із суміші різних матеріалів, включаючи пластик, скло та кераміку.

Справа в тому, що білі пломби чудово підходять, коли нам потрібно виправити невеликі або середні карієси, що вражають зуби ваших дітей. Білі пломби можуть дуже допомогти під час фіксації передніх або задніх зубів, оскільки люди їх майже не помітять, і їх легко встановити. Цей процес забезпечує твердіння матеріалу за лічені секунди замість кількох днів, необхідних для інших типів пломб.

Мінуси білих пломб полягають у тому, що вони не зберігаються так довго, як інші пломби, однак це насправді корисно для молочних зубів. Композитні смоли можуть втратити від 3 до 10 років, що може здатися недовгим, однак, коли говорити про молочні зуби, вони випадуть, щоб їх замінили молочні зуби.

Таким чином, білі пломби пропонують будь-якому пацієнту естетичні переваги матеріалів кольору зубів і всю функціональність, яку ви можете очікувати від високоякісного рішення для зубів вашої дитини.

 

Який процес отримання пломби?

Пломби – це дуже проста процедура, яку можна розділити на п’ять етапів:

Місцева анестезія: перш ніж ми навіть розпочнемо процес, наш дитячий стоматолог переконається, що область безпечна для роботи, і введе місцеву анестезію, щоб працювати, не турбуючи вашу дитину та уникаючи будь-якого відчуття болю.

Видалення карієсу:  коли анестетик виконає свою роботу, ми почнемо очищати будь-які гнилі матеріали та тканини навколо зуба. Потім приступаємо до процесу наповнення.

Травлення: Пломбування дитячого зуба вимагає певної підготовки, тому ми використовуємо кислотний гель, який допомагає зберегти пломбу на місці.

Застосування пломби: далі стоматолог накладе білу пломбу та затвердить її. Це займе всього кілька секунд.

Полірування: тепер, коли все там, де має бути, стоматолог вашої дитини відполірує зуб і пломбу, щоб уникнути будь-яких шорстких країв, які можуть турбувати вашу дитину.

У багатьох дітей, коли вони отримують свою першу пломбу, може виникнути невелике тремтіння. Це зрозуміло. Лікарі-стоматологи проведуть процедуру зрозумілими для дитини словами. Вони проведуть покрокове керівництво щодо інструментів, які використовуватимуть для заповнення порожнин.

Запишіться на консультацію в клініку «Brilliant Smile» і ми обов’язкового вам допоможемо вирішити усі проблеми з зубами вашої дитини.

Телефон для запису: +380661968793.

 

stomatolog

Стоматология Сумы © 2024 Website Design