';

Композитне пломбування зубів у м.Суми

Композитне пломбування зубів у м.Суми

Види пломб для зубів: які пломби найбільш довговічні?

Що таке композитна пломба зуба?

Зубна пломба з композитного матеріалу (кольору зуба) використовується для відновлення зуба, ураженого карієсом, тріщинами, переломами тощо. Зруйновану або уражену частину зуба буде видалено, а потім заповнено композитною пломбою.

 

Існує багато видів пломбувальних матеріалів, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Ви та ваш стоматолог можете обговорити найкращі варіанти відновлення ваших зубів. Композитні пломби, поряд з пломбами з амальгами срібла, на сьогоднішній день є найпоширенішими. Оскільки композитні пломби мають колір зуба, пломби можна точно підібрати до кольору наявних зубів і є більш естетично придатними для використання на передніх зубах або на більш видимих ​​ділянках зубів.

Як і більшість зубних реставрацій, композитні пломби не є постійними і колись їх доведеться замінити. Композитні пломби дуже довговічні, прослужать багато років, забезпечуючи тривалу та гарну посмішку.

Як ставлять композитні пломби?

Композитні пломби зазвичай ставлять в один прийом. Поки зуб онімів, ваш стоматолог за необхідності видалить карієс. Після цього простір буде ретельно очищено та ретельно підготовлено перед розміщенням нового наповнення. Якщо карієс був поблизу нерва зуба, для додаткового захисту буде застосовано спеціальний препарат. Композитна пломба буде точно розміщена, сформована та відполірована, відновлюючи ваш зуб до його початкової форми та функції.

Це нормально відчувати чутливість до гарячого та холодного при першому розміщенні композитних пломб; однак це зникне незабаром після того, як ваш зуб звикне до нових стоматологічних матеріалів.

Наприкінці лікування вам будуть надані інструкції щодо догляду. Належна гігієна порожнини рота, харчові звички та регулярні візити до стоматолога допоможуть продовжити життя ваших нових пломб.

Якщо хочете дізнатися більше про пломбування зубів зателефонуйте нам уже сьогодні за номером +380661968793.

Comments
Share
stomatolog

Стоматология Сумы © 2024 Website Design